Zarezerwuj pokój

+48 957 597 456
+48 957 597 457
parkhotel@rojal.com.pl

Park Hotel przyciąga swą gościnnością

O nas

Hotel Park mieści się w przepięknej Puszczy Rzepińskiej w okolicy jezior Busko, Głębiniec, Rzebsko, Długie, Piaskowe, dlatego też goście szukający kontaktu z naturą będą w pełni usatysfakcjonowani z otaczającej nas przyrody. Jednocześnie nasz obiekt położony jest niedaleko zjazdu z autostrady A2 trasy Berlin-Warszawa jak i 500 metrów od stacji PKP dzięki temu łatwo do nas trafić. Zachęcamy do odpoczynku w czarującej okolicy pełnej lasów i jezior
Dla miłośników ROWERÓW i pieszych WYCIECZEK. Proponujemy zapoznać się z ofertą przygotowaną specjalnie dla miłośników szlaków rowerowych.
Do dyspozycji turystów jest sześć szlaków rowerowych o różnej długości, tak aby każdy mógł wybrać coś dla siebie. Zwolennikom pieszych wycieczek polecamy ścieżkę edukacyjną “Bobrowym Szlakiem”, oferowaną przez Nadleśnictwo Rzepin. Bliskość byłej granicy z Niemcami ( ok. 20 km) stwarza świetną bazę wypadową dla turystów, którzy nie tylko chcą odpocząć na pięknej Ziemi Lubuskiej ale również planują zwiedzanie u naszych zachodnich sąsiadów.

Goście hotelu Park mają do dyspozycji bezpłatny przestronny parking strzeżony.   Parking jest monitorowany 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. 

Na terenie hotelu znajduje się strzeżony parking, by dać klientowi jak największy komfort i bezpieczeństwo pobytu. Jesteśmy przekonani, że w Park Hotel każdy gość znajdzie odpowiednią rozrywkę dla siebie. Nasz personel dołoży wszelkich starań by spełnić oczekiwania gości.

Realizacja projektu strony:
PRESTOMEDIA.PL

+48 957 597 456
+48 957 597 457
parkhotel@rojal.com.pl